Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

 

Struktur bölmənin və vəzifənin adı

Dövlət qulluqçusunun
soyadı,adı,atasının adı
İş
Telefon
kod: 022
Rəhbərlik
İcra Hakimiyyətinin başçısı Quliyev Məhərrəm Böyükağa oğlu 245-31-61
Başçının birinci müavini Nazarov Seymur Fazil oğlu 245-35-44
Başçının müavini – Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri Qurbanov Rafət Misir oğlu 245 32 44
Başçının müavini – İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri Ağamalıyeva Mirvari Ağamalı qızı 245-31-37
Sektor müdiri – baş mühasib Həsənəliyev Şəmil Eldar oğlu 245-10-24
Başçının köməkçisi İsmayılov Ülvi Xasay oğlu 245-31-61
Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi Vakant 245-24-03
Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu Əliyev Fərid Əliyəddin oğlu 245-24-22
Baş mütəxəssis Nəsirova Tahirə Ədil qızı -
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru
Sektor müdiri Muradov Faiq Nizami oğlu

245-34-92

Aparıcı məsləhətçi Qocayev Samir Göyüş oğlu
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Qənbərli Şaiq Akif oğlu 245-26-33
Baş məsləhətçi Aslanov Həzi Niyazi oğlu  
245-26-81
Baş məsləhətçi Məmmədov Ramin Sarif oğlu
Böyük məsləhətçi Ismayılov Rəsul Allahverdi oğlu
Hüquq şöbəsi
Şöbə müdiri Məmmədov Gündüz Dəmir oğlu 245-21-43
Məsləhətçi Məmmədov Samir Aydın oğlu -
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı Vakant -
Baş məsləhətçi Alxasov Vahid Feyruz oğlu 245-23-19
Baş məsləhətçi Aslanov Ziya Kitay oğlu 245-24-03
Baş məsləhətçi Aslanov Elgün Ramiz oğlu 245-24-03
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması  şöbəsi
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdir müavini Vakant 245-12-00
Baş məsləhətçi Zöhrabov Ramil Xanlar oğlu 245-33-13
Baş məsləhətçi İbrahimov Hafiz Sarı oğlu 245-13-22
Baş məsləhətçi Yusifov Əkbər Nazim oğlu  
245-26-91
Aparıcı məsləhətçi Əlirzayev Ramil Rasim oğlu
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
Şöbə müdiri Xəlilov Elnur Rizvan oğlu 245-21-51
Böyük məsləhətçi Həsənli Toğrul İlkin oğlu 245-21-51
Memarlıq və tikinti şöbəsi
Şöbə müdiri – baş memar Vakant
245-19-35
Böyük məsləhətçi (mühəndis) Rüstəmov Zöhrab Cəlaləddin oğlu
Aparıcı məsləhətçi (mühəndis) Vakant
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri Məmmədov Yasin  Şəmsəddin oğlu 245-14-14
Məsləhətçi (Kadrlar üzrə işin aparıcısı) Həsənzadə Elsevər Həsən oğlu 245-14-14
Məsləhətçi Kərimova Gülbəniz Tahir qızı -
Məsləhətçi Axundov Adil Arzu oğlu 245-34-92
Xidmət heyəti
Baş mütəxəssis  - sürücü Tanrıverdiyev Mikayıl Yelmar oğlu -
Baş mütəxəssis  - sürücü Feyzullayev Mehdi Mahmud oğlu -
Baş mütəxəssis  - sürücü Bayramov Saleh Valeh oğlu  -
Baş mütəxəssis  - sürücü Vakant -
Baş mütəxəssis - komendant Zamanov Ramin Yaşar oğlu -
Xadimə Bayramova Cəmilə Gəray qızı -
Xadimə Səfərova Ranə Rəsul qızı -

 

Keçidlər