Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İmtiyazlı mənzil növbəliyi

 

GORANBOY RAYON İCRA HAKİMİYYƏTİNDƏ MƏNZİL NÖVBƏSİNDƏ

DAYANAN İMTİYAZLI ŞƏXSLƏR BARƏDƏ

 

M  Ə  L  U  M  A  T 

 

S/№

Soyadı, adı, atasının adı

Əlilliyin səbəbi və qrupu (Şəhid

ailəsi)

Qeydiyyatda olduğu ünvan

Qediyyatda olduğu mənzilin sahəsi (m2)

Həmin mənzildə qeydiyyatda olanların sayı

Növbəyə dayanan şəxsin ailə üzvlərinin sayı

Mənzil növbəsinə götürüldüyü tarix və sərəncamın №-si

Həyətyanı torpaq sahəsi barədə məlumat

1.     

İsmayılov Şirin Nurəddin oğlu

HXV, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

24

7

4

06.09.2007, Sər. № 122

0,08

2.     

Quliyev Qulu Vahid oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

192

11

3

06.09.2007,

Sər. № 122

-

3.     

Nəsirova Sevda Adil qızı

UƏ, III qrup

Goranboy şəhəri, Vidadi küçəsi, 20

48

8

5

06.09.2007, Sər. № 122

0,06

4.     

Yusifov Muxtar Məsi oğlu

ÜSƏ, III qrup

Əlirzalı kəndi

48

5

5

06.09.2007, Sər. № 122

0,15

5.     

Quliyeva Almaz Vəli qızı

Şəhid ailəsi

Borsunlu kəndi

60

5

5

14.03.2008,

Sər. № 26

0,12

6.     

Sarıyev Mətləb Gəray oğlu

HXV, II qrup

Qazançı kəndi

48

4

3

14.03.2008, Sər. № 26

-

7.     

Heydərov Yaşar Əli oğlu

HXD, II qrup

Qarasüleymanlı kəndi

24

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,06

8.     

Əhmədov Yaşar Mansır oğlu

HXD, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

5

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,18

9.     

Quliyev Firuz Srac oğlu

HXD, III qrup

Şahməmmədli kəndi

48

7

5

14.03.2008, Sər. № 26

0,07

10.  

Abbasov Elşən Əjdər oğlu

HXV, III qrup

Əlirzalı kəndi

56

5

3

14.03.2008, Sər. № 26

-

11.  

Babayev Vasif Qərib oğlu

HXD, II qrup

Borsunlu kəndi

48

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,08

12.  

Vəliyev Rəhim Sahib oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qaramusalı kəndi

44

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,10

13.  

Yusifova Fəridə Əhməd qızı

Çernobıl əlilinin həyat yoldaşı

Veyisli kəndi

28

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

-

14.  

Əliyev Eyvaz Mürsəl oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Təklə kəndi

96

5

5

14.03.2008, Sər. № 26

0,20

15.  

Allahverdiyev Şəmşir İbad oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qarasüleymanlı kəndi

40

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,08

16.  

Həvilov Qurban Yusif oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

56

3

3

14.03.2008, Sər. № 26

0,15

17.  

Məmmədova Aytəkin Məhərrəm qızı

Çernobıl əlilinin həyat yoldaşı

Zeyvə kəndi

48

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,10

18.  

Talıbov Ramazan Əli oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Dəliməmmədli şəhəri

48

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

0,06

19.  

Abbasova Ülviyyə Adil qızı

ÜSƏ

Goranboy şəhəri, Civəzadə küçəsi

40

6

3

14.03.2008, Sər. № 26

-

20.  

Əliyev Seymur Qurban oğlu

ÜSƏ

Goranboy şəhəri, N.Hikmət küçəsi

60

4

4

14.03.2008, Sər. № 26

-

21.  

Cəlilova Səadət Mikayıl qızı

Goranboy şəhəri, Civəzadə küçəsi

40

2

2

14.03.2008, Sər. № 26

-

22.  

Zeynalov Sahil Cəmil oğlu

QMƏ, III qrup

Gürzallar kəndi

37

5

5

02.06.2009, Sər. № 54

-

23.  

Axundov İlham Məhəmmədəli oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

32

8

6

02.06.2009, Sər. № 54

-

24.  

Məmmədova Arzu Bilal qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

37

7

3

02.06.2009, Sər. № 54

-

25.  

Həsənov İlqar Eldar oğlu

QMƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

48

10

4

02.06.2009, Sər. № 54

0,08

26.  

Məmmədov Hasil Bəhman oğlu

QMƏ, I qrup

Zeyvə kəndi

48

7

5

02.06.2009, Sər. № 54

0,08

27.  

Abdullayev Elnur Xəqani oğlu

HXV, I qrup

Quşçular kəndi

58

7

5

02.06.2009, Sər. № 54

-

28.  

Şirinov Niyaməddin Əsəd oğlu

QMƏ, II qrup

Veyisli kəndi

24

7

4

02.06.2009, Sər. № 54

-

29.  

Məmmədov Namiq Hamlet oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

96

4

4

02.06.2009, Sər. № 54

0,08

30.  

Məmmədova Fərqanə Aydın qızı

Çernobıl əlilinin həyat yoldaşı

Qarqucaq kəndi

48

4

3

02.06.2009, Sər. № 54

-

31.  

Tanrıverdiyev Səbuhi Mikayıl oğlu

ÜSƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

40

6

1

02.06.2009, Sər. № 54

-

32.  

Ələkbərov Vaqif Aftandil oğlu

ÜSƏ, I qrup

Səfikürd kəndi

90

3

3

02.06.2009, Sər. № 54

-

33.  

Rüstəmov Rasim Rüstəm oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

60

3

3

02.06.2009, Sər. № 54

-

34.  

Sarıyev Şahniyar Gəray oğlu

QMƏ, II qrup

Qazançı kəndi

33

4

4

19.10.2010, Sər. № 142

-

35.  

Məmmədov Bulutxan Abbasəli oğlu

QMƏ, II qrup

Todan kəndi

48

4

4

19.10.2010, Sər. № 142

-

36.  

Zeynalov Akif İmamqulu oğlu

QMƏ, II qrup

Balakürd kəndi

60

5

4

19.10.2010, Sər. № 142

0,35

37.  

Yusifova Ülkər Baba qızı

Şəhid ailəsi

Borsunlu kəndi

40

5

5

19.10.2010, Sər. № 142

0,08

38.  

Əliyeva Dilbər İdris qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

5

5

19.10.2010, Sər. № 142

0,20

39.  

Binnətov Əbülfət Binnət oğlu

QMƏ, II qrup

Şəfəq kəndi

42

5

5

19.10.2010, Sər. № 142

0,10

40.  

Bəşirov Aslan Yusif oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

112

7

6

19.10.2010, Sər. № 142

-

41.  

Hümbətov Sail Nəcməddin oğlu

QMƏ, II qrup

Şəfəq kəndi

50

3

3

19.10.2010, Sər. № 142

0,12

42.  

Bağırov Fərman Mustafa oğlu

QMƏ, II qrup

Goranlı kəndi

50

3

3

19.10.2010, Sər. № 142

-

43.  

Məmmədova Dilbər Hidi qızı

Şəhid ailəsi

Todan kəndi

96

3

3

19.10.2010, Sər. № 142

0,25

44.  

Qasımov Valeh Nurəddin oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

47

10

5

19.10.2010, Sər. № 142

-

45.  

İbrahimov Ələs Oruc oğlu

QMƏ, II Qrup

Goranboy şəhəri

12

5

5

19.10.2010, Sər. № 142

-

46.  

Mustafayev Babək Əbülfət oğlu

QMƏ, II qrup

Veyisli kəndi

20

4

4

15.04.2011, Sər. № 40

0,08

47.  

Süleymanov Natiq Nəsir oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

55

5

5

15.04.2011, Sər. № 40

0,08

48.  

İsmayılova Südabə Ədil qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

40

5

5

15.04.2011, Sər. № 40

0,68

49.  

Əliyev Ətraf İsa oğlu

QMƏ, II qrup

Xoylu kəndi

55

3

3

15.04.2011, Sər. № 40

0,09

50.  

Vəliyev İman İdris oğlu

QMƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

24

5

4

15.04.2011, Sər. № 40

0,25

51.  

Əmirov Müşfiq Surxay oğlu

QMƏ, II qrup

Qaraçinar kəndi

48

5

5

15.04.2011, Sər. № 40

-

52.  

Salmanova Gülmira Xuduş qızı

Şəhid ailəsi

Zeyvə kəndi

74

7

3

15.04.2011, Sər. № 40

-

53.  

Alışanova Adilə Məcnun qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

74

2

2

15.04.2011, Sər. № 40

-

54.  

Məmmədov Vasif Həsən oğlu

QMƏ, II qrup

Əzizbəyov kəndi

60

5

4

15.04.2011, Sər. № 40

0,10

55.  

Qəhrəmanova Gülçöhrə Zəkəriyyə qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

55

3

3

15.04.2011, Sər. № 40

-

56.  

Şəmmədov Xəyyam Əbülfət oğlu

HXD, II qrup

Balakürd kəndi

48

6

4

15.04.2011, Sər. № 40

-

57.  

Məmmədova Azadə Cümşüd qızı

UƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

2

1

15.04.2011, Sər. № 40

-

58.  

Əliyev Zilman Asdan oğlu

ÜSƏ, I qrup

Mənəşli kəndi

32

2

1

15.04.2011, Sər. № 40

-

59.  

Məmmədova Şəfiqə İbrahim qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

75

2

2

17.06.2011, Sər. № 77

0,18

60.  

Nağıyev İkram Həsən oğlu

QMƏ, III qrup

Yenikənd kəndi

24

1

1

17.06.2011, Sər. № 77

0,90

61.  

Paşayeva Leyla İsaq qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

3

3

17.06.2011, Sər. № 77

0,18

62.  

Əliyev Xəqani Alı oğlu

QMƏ, II qrup

Yeniyol kəndi

55

5

5

17.06.2011, Sər. № 77

0,44

63.  

Əliyev Astan Amir oğlu

ÜSƏ, II qrup

Todan kəndi

44

1

1

17.06.2011, Sər. № 77

0,18

64.  

Cəfərova Dünya Bəhman qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

4

4

17.06.2011, Sər. № 77

0,54

65.  

Əliyeva Qərənfil Zaman qızı

Şəhid ailəsi

Yenikənd kəndi

24

2

2

17.06.2011, Sər. № 77

-

66.  

Hümbətov Alik İdris oğlu

QMƏ, II qrup

Mənəşli kəndi

48

5

5

17.06.2011, Sər. № 77

-

67.  

Bayramov Şahin Fərhad oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

5

5

17.06.2011, Sər. № 77

-

68.  

Salahov Rövşən Şaşa oğlu

QMƏ, II qrup

Qaradağlı kəndi

48

4

4

17.06.2011, Sər. № 77

0,20

69.  

Məmmədov Mehman Xəqani oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

96

11

4

17.06.2011, Sər. № 77

0,13

70.  

Qasımov Elman Behbud oğlu

QMƏ, III qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

111

10

4

17.06.2011, Sər. № 77

0,08

71.  

Səfərova Güllü Nadir qızı

Şəhid ailəsi

Qaradağlı kəndi

88

6

1

17.06.2011, Sər. № 77

0,20

72.  

Ağakişiyev Qənbər Əmir oğlu

QMƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

48

4

4

17.06.2011, Sər. № 77

0,16

73.  

Rüstəmova Firuzə Əfət qızı

II qrup Qarabağ əlilinin həyat yoldaşı

Qaraçinar kəndi

24

6

6

17.06.2011, Sər. № 77

-

74.  

Əsədova Kəmalə Əliş qızı

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

48

3

3

17.06.2011, Sər. № 77

0,25

75.  

Quliyev Hümbət Qulu oğlu

QMƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

120

6

6

17.06.2011, Sər. № 77

0,12

76.  

Ələsgərov Çərkəz Napış oğlu

QMƏ, III qrup

Nadirkənd kəndi

48

5

5

17.06.2011, Sər. № 77

0,10

77.  

Musayev Tofiq Əli oğlu

QMƏ, II qrup

Balakürd kəndi

48

6

6

17.06.2011, Sər. № 77

-

78.  

Hüseynova Səfurə Fərəc qızı

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

48

6

6

17.06.2011, Sər. № 77

0,12

79.  

Paşayeva Tamara Əli qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

28

8

8

17.06.2011, Sər. № 77

-

80.  

Quliyeva Şərafət İbad qızı

Şəhid ailəsi

Şəfəq kəndi

48

3

2

17.06.2011, Sər. № 77

0,12

81.  

Əsgərova Sevda Kazım qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

3

3

17.06.2011, Sər. № 77

0,08

82.  

Nəsibov Allahverdi Mədət oğlu

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

88

7

7

17.06.2011, Sər. № 77

0,25

83.  

Şirinov Əlizadə Musa oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Balakürd kəndi

48

2

2

17.06.2011, Sər. № 77

0,21

84.  

Xuduyev Maarif Ziyad oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Goranboy şəhəri

45

4

4

17.06.2011, Sər. № 77

-

85.  

Novruzov Aslan Cümşüd oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

56

3

3

17.06.2011, Sər. № 77

0,08

86.  

Əhmədov Fazil Xanlar oğlu

ÜSƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

17.06.2011, Sər. № 77

-

87.  

Səfərov Fariz Eyvaz oğlu

ÜSƏ, II qrup

Muzdurlar kəndi

48

3

1

17.06.2011, Sər. № 77

-

88.  

Quliyeva Sevinc Şiraslan qızı

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

90

2

1

17.06.2011, Sər. № 77

-

89.  

İsayev Zahid Yunis oğlu

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

86

7

2

02.08.2011, Sər. № 101

0,25

90.  

Əliyev Hacı Məhəmməd oğlu

HXV, II qrup

Borsunlu kəndi

96

5

5

02.08.2011, Sər. № 101

-

91.  

Həsənov Elnur Mustafa oğlu

HXD, II qrup

Goranboy şəhəri

48

4

4

02.08.2011, Sər. № 101

0,06

92.  

Mənsurov Çingiz Hüseyn oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

110

3

3

02.08.2011, Sər. № 101

0,08

93.  

Qədimov Xalıqverdi Xasay oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Boluslu kəndi

96

7

7

02.08.2011, Sər. № 101

0,20

94.  

Kərimov İlham Həbibi oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Yeniyol kəndi

96

6

6

02.08.2011, Sər. № 101

0,16

95.  

Nəsibov Mərkəz Əli oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Səfikürd kəndi

60

8

8

02.08.2011, Sər. № 101

0,12

96.  

Əliyev Həsən Hacı oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Təhlə kəndi

48

4

4

02.08.2011, Sər. № 101

0,22

97.  

Hüseynov Məzahir Qələndər oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Səfikürd kəndi

60

6

6

02.08.2011, Sər. № 101

0,10

98.  

Əsgərov Əziz Nadir oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Balakürd kəndi

56

4

4

02.08.2011, Sər. № 101

0,06

99.  

Həsənov Qüdrət Cəlal oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Nizami kəndi

96

7

3

02.08.2011, Sər. № 101

-

100.    

Əkbərov Asif Nəsif oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Tatarlı kəndi

96

3

3

02.08.2011, Sər. № 101

0,25

101.    

Orucov Oruc Məhəmməd oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

110

6

4

02.08.2011, Sər. № 101

-

102.    

Məmmədova Əsli İlyas qızı

Çernobıl əlilinin ailəsi

Qızılhacıı qəsəbəsi

56

3

3

02.08.2011, Sər. № 101

0,08

103.    

Xuduyev Aslan Əbdüləzim oğlu

Şəhid ailəsi

Nərimanlı kəndi

48

3

3

02.08.2011, Sər. № 101

0,32

104.    

Mirzəyev Hüseyn İsmayıl oğlu

Şəhid ailəsi

Yeniyol kəndi

108

5

5

02.08.2011, Sər. № 101

0,38

105.    

Kərimova Ərkinaz Qara qızı

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

40

2

2

02.08.2011, Sər. № 101

-

106.    

Pənahi Qabil Məhəmməd oğlu

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

28

2

2

02.08.2011, Sər. № 101

0,04

107.    

İsgəndərov Natiq Xanış oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

02.08.2011, Sər. № 101

-

108.    

Şükürova Şamama Əvəz qızı

Şəhid ailəsi

Yeniyol kəndi

20

2

2

22.09.2011, Sər. № 129

0,30

109.    

Hüseynov Qafqaz Talış oğlu

QMƏ, II qrup

Qaramusalı kəndi

48

5

5

03.05.2012, Sər. № 57

-

110.    

Ağayev Zəfər Yəhya oğlu

QMƏ, I qrup

Dəliməmmədli şəhəri

24

5

5

03.05.2012, Sər. № 57

0,04

111.    

Mazanov Arif İsbəndiyar oğlu

HXV, II qrup

Veyisli kəndi

84

4

4

03.05.2012, Sər. № 57

0,29

112.    

Məmmədov Xəyal Nurəddin oğlu

QMƏ, II qrup

Göynüyən kəndi

32

4

4

02.10.2012, Sər. № 116

0,16

113.    

Kərimov Rəfayıl İsrail oğlu

HXV, II qrup

Baxçakürd kəndi

48

4

4

02.10.2012, Sər. № 116

0,12

114.    

Bayramova Elmira Zülfüqar qızı

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

32

1

1

02.10.2012, Sər. № 116

-

115.    

Nəbiyeva Nailə Novruz qızı

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

60

3

1

02.10.2012, Sər. № 116

-

116.    

Məmmədova Həcər Nəsif qızı

ÜSƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

2

1

02.10.2012, Sər. № 116

-

117.    

Əsgərov Aqil Əli oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

4

4

02.10.2012, Sər. № 116

-

118.    

Hüseynova Zenfira İsrafil qızı

Qarabağ müharibəsi əlilinin həyat yoldaşı

Muzdurlar kəndi

32

2

2

13.12.2012, Sər. № 152

0,16

119.    

İsayev Famil Nazar oğlu

HXV, II qrup

Səfikürd kəndi

117

6

6

27.02.2013, Sər. № 24

0,25

120.    

Ələsgərov Abduləzim Abbas oğlu

HXV, II qrup

Goranboy şəhəri

24

4

4

27.02.2013, Sər. № 24

0,08

121.    

Şabanov Nurəddin Firudin oğlu

ÜSƏ, I qrup

Kələk kəndi

32

3

1

27.02.2013, Sər. № 24

-

122.    

Qasımov Elçin Abbas oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

4

4

27.02.2013, Sər. № 24

-

123.    

Kazımov İspəndiyar Məhərrəm oğlu

QMƏ, I qrup

Veyisli kəndi

48

6

6

11.06.2013, Sər. № 79

-

124.    

Hüseynov Rəhim Əkbər oğlu

QMƏ, II qrup

Qaradağlı kəndi

84

5

5

11.06.2013, Sər. № 79

-

125.    

Ələkbərov Rafiq Arif oğlu

HXD, I qrup

Dəliməmmədli şəhəri

48

5

5

11.06.2013, Sər. № 79

0,036

126.    

Heydərova Əsiybə Bəhrəm qızı

Şəhid ailəsi

Zeynallı kəndi

54

6

1

30.10.2013, Sər. № 137

0,20

127.    

Rəsulov Bəylər Qərib oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

2

1

30.10.2013, Sər. № 137

0,06

128.    

Yusifov Sənan İdris oğlu

QMƏ, II qrup

Gürzallar kəndi

24

4

4

30.10.2013, Sər. № 137

-

129.    

Hüseynov Elbrus Novruz oğlu

QMƏ, I qrup

Qaradağlı kəndi

24

5

5

30.10.2013, Sər. № 137

-

130.    

Əliyev Ağakişi Eyvaz oğlu

HXD, II qrup

Tatarlı kəndi

130

8

4

30.10.2013, Sər. № 137

-

131.    

Nəsibov Anar Şirin oğlu

HXV, III qrup

Boluslu kəndi

90

10

5

30.10.2013, Sər. № 137

-

132.    

Qafarov Ziyadxan Qafar oğlu

ÜSƏ, II qrup

Aşağı Ağcakənd qəsəbəsi

48

2

1

30.10.2013, Sər. № 137

-

133.    

Tanırverdiyev Nizami Orcalı oğlu

ÜSƏ, I qrup

Səfikürd kəndi

60

5

5

30.10.2013, Sər. № 137

0,12

134.    

Əhmədova Vəzifə İsa qızı

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

122

5

5

30.10.2014, Sər. № 147

0,11

135.    

Səfərova İlhamə Şəmşəddin qızı

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

48

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,20

136.    

Məmmədova Həlimə Qasım qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

48

1

1

16.12.2014, Sər. № 181

0,12

137.    

Qurbanova Məlahət Səməd qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

79

11

3

16.12.2014, Sər. № 181

0,25

138.    

Əliyeva Familə Əvəz qızı 

I qrup BVM əlilinin həyat yoldaşı

Xan Qərvənd kəndi

100,4

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,27

139.    

Məmmədov Fikrət Sadlı oğlu

HXV, II qrup

Yolpax kəndi

40

4

4

16.12.2014, Sər. № 181

-

140.    

Ağayeva Firuzə Yusif qızı

Şəhid ailəsi

Qaraçinar kəndi

40

5

5

16.12.2014, Sər. № 181

0,07

141.    

Ağamalıyeva Pəsəndil Qurbanəli qızı

Şəhid ailəsi

Tap qaraqoyunlu kəndi

60

6

6

16.12.2014, Sər. № 181

0,18

142.    

Əhmədova Səltənət Ağamalı qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

56

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,08

143.    

Aslanova Manya Cavad qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

98

1

1

16.12.2014, Sər. № 181

0,32

144.    

Əkbərov Hilal Tağı oğlu

Şəhid ailəsi

Xan Qərvənd kəndi

48

7

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,29

145.    

Qurbanov Tahir Maxsud oğlu

QMƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

60

7

6

16.12.2014, Sər. № 181

-

146.    

Hüseynov Malik Fərhad oğlu

QMƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

48

4

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,20

147.    

Yusibov Vidadi Hüseyn oğlu

QMƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

96

3

3

16.12.2014, Sər. № 181

0,25

148.    

Mehralıyev Arif İlyas oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

42

4

4

16.12.2014, Sər. № 181

-

149.    

İsgəndərov Rəfayət İslam oğlu

HXV, II qrup

Rəhimli kəndi

96

1

1

16.12.2014, Sər. № 181

0,04

150.    

İbrahimov Taleh Tahir oğlu

QMƏ, II qrup

Dəliməmmədli şəhəri

24

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

-

151.    

Ədilbəyli Elşad Sahib oğlu

HXD, II qrup

Ağamalıoğlu kəndi

96

4

4

16.12.2014, Sər. № 181

0,10

152.    

Qarayeva Naibə Cabbar qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

72

5

5

16.12.2014, Sər. № 181

0,42

153.    

Məmmədov Maarif Əli oğlu

QMƏ, II qrup

Əlirzalı kəndi

40

4

4

16.12.2014, Sər. № 181

0,50

154.    

Quliyev Telman Baloğlan oğlu

QMƏ, III qrup

Nərimanlı kəndi

96

5

5

16.12.2014, Sər. № 181

0,16

155.    

Həsənov Rövşən Qanboy oğlu

QMƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

70

3

3

16.12.2014, Sər. № 181

0,08

156.    

Yolçuyev Nahid Bayram oğlu

HXV, II qrup

Goranlı kəndi

24

1

1

16.12.2014, Sər. № 181

-

157.    

Cəbrayılova Sona Cuma qızı

Şəhid ailəsi

Qazanbulaq qəsəbəsi

35

1

1

16.12.2014, Sər. № 181

0,06

158.    

Nəsibova Zərifə Məmməd qızı

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

59

6

6

16.12.2014, Sər. № 181

0,09

159.    

Qəhrəmanova Kəmalə Kamran qızı

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

29

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,06

160.    

Məmmədov Rafiq Aslan oğlu

Şəhid ailəsi

Alpout kəndi

35

2

2

16.12.2014, Sər. № 181

0,20

161.    

Eminova Sevda Səməd qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

3

3

16.12.2014, Sər. № 181

0,25

162.    

Məmmədova Tacirə Abdulla qızı

Şəhid ailəsi

Əhmədabad kəndi

32

8

8

16.12.2014, Sər. № 181

0,25

163.    

Məmmədova Təmamət Bəndər qızı

Şəhid ailəsi

Baxçakürd kəndi

24

7

4

16.12.2014, Sər. № 181

0,10

164.    

Əliyev Rasim Baxış oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

79

5

4

16.12.2014, Sər. № 181

-

165.    

Kazımova Alidə Cəlil qızı

II qrup QMƏ-nin həyat yoldaşı

Tatarlı kəndi

80

8

6

16.12.2014, Sər. № 181

0,12

166.    

Nuriyeva Enzalə Həbib qızı

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

63

9

9

16.12.2014, Sər. № 181

-

167.    

Mehdiyeva Könül Vəlyəddin qızı

Şəhid ailəsi

Xan Qərvənd kəndi

96

7

3

16.12.2014, Sər. № 181

0,20

168.    

Abbasov Təhmasib Abbas oğlu

QMƏ, III qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

6

6

16.12.2014, Sər. № 181

0,47

169.    

Əliyev Zinəddin Heydar oğlu

ÜSƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

64

5

4

16.12.2014, Sər. № 181

0,12

170.    

Bağırova Mahirə Tomu qızı

ÜSƏ, I qrup

Xan Qərvənd kəndi

48

3

3

16.12.2014, Sər. № 181

-

171.    

Qasımova Şura Hüseyn qızı

ÜSƏ, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

96

4

1

16.12.2014, Sər. № 181

-

172.    

Feyzullayev Salman Vahid oğlu

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

96

4

1

16.12.2014, Sər. № 181

-

173.    

Zeynalov Haqverdi İsax oğlu

ÜSƏ, I qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

5

3

16.12.2014, Sər. № 181

-

174.    

Şərəfxanova Alya Aslan qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

91

5

5

09.04.2015, Sər. № 47

0,25

175.    

Cəmilov İsmayıl Musa oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

64

7

7

09.04.2015, Sər. № 47

0,06

176.    

Məhərrəmov Yaqub Qulu oğlu

Şəhid ailəsi

Dəyirmanlar kəndi

68

3

3

09.04.2015, Sər. № 47

0,33

177.    

Hüseynova Nisə Qurban qızı

Şəhid ailəsi

Əlirzalı kəndi

110

8

8

09.04.2015, Sər. № 47

0,25

178.    

Hacıyeva Pəri Yusif qızı

Şəhid ailəsi

Tatarlı kəndi

96

7

7

09.04.2015, Sər. № 47

0,33

179.    

Şirinov Fariz Çərkəz oğlu

QMƏ, II qrup

Tatarlı kəndi

69

4

4

09.04.2015, Sər. № 47

-

180.    

Paşayev İlqar Məhəmməd oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

58

4

4

09.04.2015, Sər. № 47

0,08

181.    

Əliyev Əli Salman oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

96

3

3

09.04.2015, Sər. № 47

-

182.    

Səfxanov Nəsimi Kifayət oğlu

QMƏ, II qrup

Nizami kəndi

92

4

4

09.04.2015, Sər. № 47

0,27

183.    

Süleymanov Taleh Məqsəd oğlu

Şəhid ailəsi

Boluslu kəndi

78

2

1

09.04.2015, Sər. № 47

0,08

184.    

Məmmədov Sabiq Yaqub oğlu

QMƏ, III qrup

Qaradağlı kəndi

24

2

2

09.04.2015, Sər. № 47

0,08

185.    

Niftalıyeva Sevda Pənah qızı

Şəhid ailəsi

Muzdurlar kəndi

96

6

6

09.04.2015, Sər. № 47

0,12

186.    

İsgəndərov Kənan Xanış oğlu

HXVV, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

200

5

5

09.04.2015, Sər. № 47

0,20

187.    

Əliyev Zaur Abbas oğlu

HXVV, II qrup

Qazançı kəndi

36

4

4

09.04.2015, Sər. № 47

-

188.    

Məmmədov Aftandil Yaqub oğlu

UƏ, I qrup

Qaradağlı kəndi

48

3

3

09.04.2015, Sər. № 47

0,08

189.    

Dəmirova Mətanət Bakir qızı

Şəhid ailəsi

Xan Qərvənd kəndi

62

5

5

30.07.2015,

Sər. № 103

0,28

190.    

Qəhrəmanova Dürdanə Eldar qızı

Şəhid ailəsi

Nizami kəndi

72

3

3

30.07.2015,

Sər. № 103

0,15

191.    

Nuralıyeva Məhpubə Yunis qızı

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

35

2

2

30.07.2015,

Sər. № 103

0,12

192.    

Həsənəliyeva Gülzadə Əsəd qızı

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

48

4

4

30.07.2015,

Sər. № 103

0,08

193.    

Quliyeva Mirzə Eynulla oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

65

4

4

30.07.2015,

Sər. № 103

0,17

194.    

Məmmədov Mərdan Xanlar oğlu

HXV, II qrup

Səfikürd kəndi

76

4

4

30.07.2015,

Sər. № 103

0,08

195.    

Süleymanov Fuad Yaşar oğlu

HXD, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

96

3

3

30.07.2015,

Sər. № 103

-

196.    

Rüstəmov Seymur Nurəddin oğlu

UƏ, III qrup

Xan Qərvənd kəndi

20

4

4

30.07.2015,

Sər. № 103

0,08

197.    

Məmmədov Fərahim Qiyas oğlu

UƏ, I qrup

Abbasqulular kəndi

169

5

1

30.07.2015,

Sər. № 103

-

198.    

Məmmədov Ərşad Camal oğlu

ÜSƏ, I qrup

Səmədabad kəndi

32

4

4

30.07.2015,

Sər. № 103

0,18

199.    

Əliyeva Pakizə Camal qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

150

5

5

08.01.2016, Sər. № 3

0,16

200.    

Ömərova Asya Hacı qızı

Şəhid ailəsi

Azad kəndi

50

6

6

08.01.2016, Sər. № 3

0,08

201.    

Xəlilov Qənbər Hüseyn oğlu

HXV, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

30

5

5

08.01.2016, Sər. № 3

0,25

202.    

İsgəndərov İsgəndər Eyvaz oğlu

HXD, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

80

4

4

08.01.2016, Sər. № 3

0,16

203.    

Aşurov Elşad Nazim oğlu

HXV, II qrup

Səfikürd kəndi

48

6

4

08.01.2016, Sər. № 3

-

204.    

Əliyev İlham Qəhrəman oğlu

HXV, II qrup

Veyisli kəndi

48

7

6

08.01.2016, Sər. № 3

-

205.    

Əmiraslanov Elxan Mehman oğlu

HXV, II qrup

Səfikürd kəndi

26

4

3

08.01.2016, Sər. № 3

-

206.    

Cəfərov Murquz İsrayıl oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

50

3

1

08.01.2016, Sər. № 3

-

207.    

Axundvo Emin Mühəddin oğlu

ÜSƏ, II Qrup

Xoylu kəndi

60

6

6

08.01.2016, Sər. № 3

0,10

208.    

Əliyev Faxrəddin Ənvər oğlu

ÜSƏ, II qrup

Boluslu kəndi

24

1

1

08.01.2016, Sər. № 3

0,11

209.    

Kazımov Mustafa İbad oğlu

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

110

6

6

28.03.2016, Sər. № 38

0,15

210.    

Məhərrəmov Aftandil Bəşir oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

40

4

4

28.03.2016, Sər. № 38

-

211.    

Hüseynova Səyyarə Əhməd qızı

Şəhid ailəsi

Qaraçinar kəndi

88

8

1

28.03.2016, Sər. № 38

-

212.    

Aslanov Sabir Rüstəm oğlu

ÜSƏ, 1 qrup

Yeniyol kəndi

48

2

2

28.03.2016, Sər. № 38

0,14

213.    

Muradova Sevinc Afiq qızı

ÜSƏ, I qrup

Dəliməmmədli şəhəri

80

5

1

28.03.2016, Sər. № 38

-

214.    

İsayev Kamandar Səttar oğlu

ÜSƏ, III qrup

Səfikürd kəndi

48

5

1

28.03.2016, Sər. № 38

-

215.    

Bağırov Elman Ələkbər oğlu

QMƏ, II qrup

Əlirzalı kəndi

70

5

5

28.03.2016, Sər. № 38

0,12

216.    

Quliyev Mənsur Sabir oğlu

HXD, III qrup

Nərimanlı kəndi

120

4

4

06.06.2016, Sər. № 66

0,18

217.    

Kazımov Tural Ağaddin oğlu

HXD, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

76

6

4

06.06.2016, Sər. № 66

-

218.    

Məcnuni Validə Hüseyn qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

5

2

06.06.2016, Sər. № 66

-

219.    

Quliyeva Nazilə Həsən qızı

Şəhid ailəsi

Əhmədabad kəndi

40

2

2

06.06.2016, Sər. № 66

-

220.    

Sadıqova Zümrüd Elsevər qızı

ÜSƏ, III qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

42

2

2

06.06.2016, Sər. № 66

-

221.    

Quliyeva İlhamə Elxan qızı

UƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

76

6

1

06.06.2016, Sər. № 66

-

222.    

Əsgərova Qaratel İsrail qızı

Şəhid ailəsi

Quşçular kəndi

80

3

3

21.09.2016, Sər. № 90

0,08

223.    

Həsənov Mübariz Əli oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

88

4

4

21.09.2016, Sər. № 90

0,16

224.    

Fətəliyev Elşad Vəli oğlu

HXV, II Qrup

Dəliməmmədli şəhəri

54

5

5

21.09.2016, Sər. № 90

0,04

225.    

Yusifov Səməndər Faxrəddin oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Goranboy şəhəri

70

6

6

21.09.2016, Sər. № 90

-

226.    

Bağırov Qalib Bahadur oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Qaramusalı kəndi

80

5

5

21.09.2016, Sər. № 90

0,08

227.    

Əliyev Kərim İsmayıl oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Xınalı kəndi

60

4

4

21.09.2016, Sər. № 90

0,08

228.    

Gülmalıyev Vüqar Kamil oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Xoylu kəndi

80

5

5

21.09.2016, Sər. № 90

-

229.    

Ağalarov Musa Saleh oğlu

Şəhid ailəsi

Xan Qərvənd kəndi

80

5

2

27.12.2016, Sər. № 176

-

230.    

Məmmədov Natiq Lətif oğlu

HXV, II QRUP

NƏRİMANLI KƏNDİ

76

5

4

27.12.2016, Sər. № 176

-

231.    

Hüseynov Hüseyn Zirəddin oğlu

HXV, III qrup

Xoylu kəndi

32

4

4

27.12.2016, Sər. № 176

-

232.    

Mehmanlı Kamran Mehman oğlu

HXD, II qrup

Goranboy şəhəri

80

3

3

27.12.2016, Sər. № 176

-

233.    

Rüstəmov Fikrət Oktay oğlu

HXD, II qrup

Səfikürd kəndi

76

4

4

27.12.2016, Sər. № 176

0,26

234.    

Həsənov Bəhman Əhliman oğlu

ÜSƏ, I qrup

Səfikürd kəndi

34

3

3

27.12.2016, Sər. № 176

-

235.    

Əliquliyev Elçin Qulu oğlu

ÜSƏ, I qrup

Borsunlu kəndi

120

5

5

27.12.2016, Sər. № 176

0,12

236.    

Əliyev Xəyal Yahya oğlu

UƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

27.12.2016, Sər. № 176

0,12

237.    

Əliyev Vüsal Yahya oğlu

UƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

76

4

4

27.12.2016, Sər. № 176

0,10

238.    

Məmmədov Firdovsi Yusif oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Məşədiqaralar kəndi

80

5

5

27.12.2016, Sər. № 176

-

239.    

Məmmədova Maraya Hacı qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

40

3

3

09.02.2017, Sər. № 20

0,06

240.    

Cabbarov Cabbar İslam oğlu

QMƏ, II qrup

Boluslu kəndi

40

4

4

09.02.2017, Sər. № 20

0,15

241.    

İsmayılova Qızqayıt Əli qızı

ÜSƏ, II qrup

Xoylu kəndi

60

3

3

09.02.2017, Sər. № 20

0,17

242.    

Quliyeva Xəyalə Tahir qızı

UƏ, I qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

90

4

1

09.02.2017, Sər. № 20

-

243.    

Cavadov Razi Vidadi oğlu

HXV, I qrup

Balakürd kəndi

48

8

4

23.02.2017, Sər. № 28

-

244.    

Quliyev Habil Suliddin oğlu

HXD, II qrup

Həmənli kəndi

40

5

5

28.07.2017,

Sər. № 84

0,20

245.    

Nağıyev Arzu Taleh oğlu

HXD, III qrup

Ağamalıoğlu kəndi

40

4

4

28.07.2017,

Sər. № 84

-

246.    

Əliyev Müşfiq Dəmir oğlu

HXD, II qrup

Xoylu kəndi

40

4

4

28.07.2017,

Sər. № 84

-

247.    

Aslanov Fikrət Əlövsət oğlu

HXD, II qrup

Qarqucaq kəndi

60

5

5

28.07.2017,

Sər. № 84

0,25

248.    

İsmayılov Samir İsmayıl oğlu

HXD, III qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

40

4

4

28.07.2017,

Sər. № 84

-

249.    

Həsənov Etibar Aydın oğlu

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

80

2

1

28.07.2017,

Sər. № 84

-

250.    

Əliyeva Şəlalə Talıb qızı

ÜSƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

5

4

28.07.2017,

Sər. № 84

-

251.    

Murquzova Ulduz İmaməddin qızı

ÜSƏ, III qrup

Sarov kəndi

50

5

5

28.07.2017,

Sər. № 84

-

252.    

Bayramov Babək Nurəddin oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Əlirzalı kəndi

84

4

4

28.07.2017,

Sər. № 84

-

253.    

Nəbiyeva Familə Allahverdi qızı

Şəhid ailəsi

Aşağı Ağcakənd qəsəbəsi

24

1

1

05.12.2017,

Sər. № 143

-

254.    

Məmmədova Simuzər Abdulla qızı

Şəhid ailəsi

Qarqucaq kəndi

48

5

5

05.12.2017,

Sər. № 143

0,21

255.    

Əliyev Polad Sabir oğlu

QMƏ, II qrup

Əlirzalı kəndi

48

5

3

05.12.2017,

Sər. № 143

0,23

256.    

İsgəndərova Saniyə Zahid qızı

QMƏ-nin həyat yoldaşı

Muzdurlar kəndi

44

4

3

05.12.2017,

Sər. № 143

-

257.    

Kazımov Elçin Mirağa oğlu

HXV, II qrup

Zeyvə kəndi

48

4

4

05.12.2017,

Sər. № 143

-

258.    

Məmmədov İbrahim Məhəmməd oğlu

HXV, II qrup

Dəliməmmədli şəhəri

48

4

4

05.12.2017,

Sər. № 143

-

259.    

Abdullayev Füzuli Ənvər oğlu

HXD, II qrup

Qaradağlı kəndi

32

4

4

05.12.2017,

Sər. № 143

-

260.    

Əliyev Elsevər Mehman oğlu

ÜSƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

80

4

1

05.12.2017,

Sər. № 143

-

261.    

Quluyev Şəmsi Oktay oğlu

16 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Balakürd kəndi

48

5

5

05.12.2017,

Sər. № 143

-

262.    

Cəfərov Ceyhun Hüseyn oğlu

HXV, II qrup

Zeyvə kəndi

40

6

5

10.04.2018,

Sər. № 40

0,10

263.    

Paşayev Elxan Məhərrəm oğlu

QMƏ, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

80

6

6

10.04.2018,

Sər. № 40

0,07

264.    

Nəbiyev Rauf Ədil oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

50

5

5

10.04.2018,

Sər. № 40

-

265.    

Orucov Maarif Gürzalı oğlu

HXD, II qrup

Balakürd kəndi

40

4

4

10.04.2018,

Sər. № 40

-

266.    

Kazımov Vüqar Ziyəddin oğlu

HXD, II qrup

Balakürd kəndi

40

4

4

10.04.2018,

Sər. № 40

-

267.    

Möyləşova Solmaz Xəlil qızı

Şəhid ailəsi

Buzluq kəndi

48

4

4

10.04.2018,

Sər. № 40

0,23

268.    

Adıgözəlov Babaxan Almaz oğlu

QMƏ, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

80

9

9

10.04.2018,

Sər. № 40

0,12

269.    

Kərimov Həsən Nurəddin oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

50

4

4

10.04.2018,

Sər. № 40

-

270.    

Məmmədov Akşin Oktay oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

40

4

4

10.04.2018,

Sər. № 40

-

271.    

Aslanova Emma Kamil qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

80

6

6

19.07.2018,

Sər. № 83

-

272.    

Əliyeva Səhnə Abdulla qızı

Şəhid ailəsi

Sarov kəndi

48

5

5

19.07.2018,

Sər. № 83

-

273.    

İsmayılova Pakizə Əsgər qızı

Şəhid ailəsi

Goranboy şəhəri

72

3

3

19.07.2018,

Sər. № 83

-

274.    

Əliyev Surxay Halay oğlu

QMƏ, II qrup

Boluslu kəndi

48

5

5

19.07.2018,

Sər. № 83

0,15

275.    

İmanov Elsevər Rasif oğlu

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

72

2

2

19.07.2018,

Sər. № 83

-

276.    

Bayramov Paşa Bəylər oğlu

ÜSƏ, I qrup

Qaradağlı kəndi

40

3

3

19.07.2018,

Sər. № 83

0,20

277.    

Haxverdiyev Yolçu Allahverdi oğlu

ÜSƏ, II qrup

Yuxarı Ağcakənd qəsəbəsi

48

5

5

19.07.2018,

Sər. № 83

-

278.    

Səlimov Elçin Maqsud oğlu

HXV, II qrup

Abbasqulular kəndi

48

5

1

19.07.2018,

Sər. № 83

-

279.    

Xamoyev Məhərrəm Məhəmməd oğlu

HXD, II qrup

Goranboy şəhəri

48

1

1

19.07.2018,

Sər. № 83

-

280.    

Həsənov Mehman Yaqub oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Balakürd kəndi

48

4

4

19.07.2018,

Sər. № 83

-

281.    

Zeynalov Surəddin Ələddien oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qaradağlı kəndi

72

5

5

19.07.2018,

Sər. № 83

-

282.    

Hüseynova Fərqanə Vahid qızı

ÜSƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

72

2

2

07.09.2018, Sər. № 105

-

283.    

Quliyev Tural sabirəddin oğlu

HXV, I qrup

Nərimanlı kəndi

48

4

4

07.09.2018, Sər. № 105

-

284.    

Seyidov Mirqalib Tofiq oğlu

HXV, II qrup

Goranboy şəhəri

72

3

3

07.09.2018, Sər. № 105

-

285.    

Qafarov Ülfət Yasin oğlu

QMƏ, III qrup

Yolqullar kəndi

72

6

5

08.11.2018, Sər. № 142

1,0

286.    

Mustafayev Kamil Nazim oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

96

4

4

08.11.2018, Sər. № 142

0,0947

287.    

Şirinov Pərviz Ələkbər oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Tap Qaraqoyunlu kəndi

72

4

4

08.11.2018, Sər. № 142

-

288.    

Həsənov Vasif Firəddin oğlu

HXD, II qrup

Tatarlı kəndi

48

5

3

08.11.2018, Sər. № 142

-

289.    

Əmrahov Rasim Vaqif oğlu

ÜSƏ, I qrup

Todan kəndi

72

4

4

08.11.2018, Sər. № 142

-

290.    

Məmmədova Vüsalə Qinyaz qızı

ÜSƏ, III qrup

Todan kəndi

48

3

3

08.11.2018, Sər. № 142

-

291.    

Abuzərov Abuzər Bəxtiyar oğlu

ÜSƏ, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

4

4

08.11.2018, Sər. № 142

0,16

292.    

İsmayılova Sevinc Məhəmməd qızı

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

48

1

1

08.11.2018, Sər. № 142

0,06

293.    

Talıbova Tellibəyim Cəfər qızı

Şəhid ailəsi

Muzdurlar kəndi

72

4

4

18.03.2019,

Sər. № 52

0,25

294.    

Əfəndiyev Məhəbbət Fərhad oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranlı kəndi

48

2

2

18.03.2019,

Sər. № 52

0,34

295.    

Nağıyev Muxdar Muxdar oğlu

QMƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

72

2

2

18.03.2019,

Sər. № 52

0,08

296.    

Şərəfxanov Rövşən Natiq oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Zeyvə kəndi

72

4

4

18.03.2019,

Sər. № 52

0,06

297.    

Ələkbərov Məmməd Qurban oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

5

5

18.03.2019,

Sər. № 52

-

298.    

Hüseynov İrşad Əlövsət oğlu

ÜSƏ, I qrup

Mənəşli kəndi

48

5

5

18.03.2019,

Sər. № 52

0,46

299.    

Əsgərov Yusif Abdulla oğlu

Şəhid ailəsi

Quşçular kəndi

72

1

1

18.03.2019,

Sər. № 52

0,25

300.    

Orucov Arif Gürzalı oğlu

QMƏ, II qrup

Balakürd kəndi

48

1

1

18.03.2019,

Sər. № 52

-

301.    

Raşayev Rəşad Sultan oğlu

HXV, III qrup

Goranboy rayonu Qaraqoyunlu kəndi

72

5

5

18.03.2019,

Sər. № 52

-

302.    

Sadıqova Giləxanım Məhyəddin qızı

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

80

5

5

18.03.2019,

Sər. № 52

-

303.    

Məmmədov Murad Asif oğlu

QMƏ, II qrup

Qaradağlı kəndi

48

4

4

18.03.2019,

Sər. № 52

-

304.    

Məmmədov Zahir Valeh oğlu

QMƏ, III qrup

Alpout kəndi

72

4

4

18.03.2019,

Sər. № 52

-

305.    

Namazov Etibar Yusif oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Borsunlu kəndi

80

5

5

18.03.2019,

Sər. № 52

-

306.    

Əliyev İlham Bayram oğlu

QMƏ, II qrup

Qaradağlı kəndi

72

4

4

18.03.2019,

Sər. № 52

0,10

307.    

Səfərova Familə Göyüş qızı

Şəhid ailəsi

Zeyvə kəndi

80

1

1

18.03.2019,

Sər. № 52

0,10

308.    

Dəmirov İbrahim Məhərrəm oğlu

QMƏ, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

72

6

4

10.04.2019.

Sər. № 68

0,37

309.    

Kazımov Müsəlli Nəcəf oğlu

Şəhid ailəsi

Zeyvə kəndi

80

5

5

10.04.2019.

Sər. № 68

0,30

310.    

Mehdiyeva Vəsilə Nəsib qızı

Şəhid ailəsi

Xoylu kəndi

48

2

2

10.04.2019.

Sər. № 68

0,12

311.    

Fətəliyev Rafiq Zakir oğlu

HXV, II qrup

Dəliməmmədli şəhəri

48

4

4

10.04.2019.

Sər. № 68

0,17

312.    

Ağayev Asif Şeybulla oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

48

8

8

10.04.2019.

Sər. № 68

-

313.    

Mikayılov Tərlan Müzakir oğlu

QMƏ, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

72

4

4

21.05.2019,

Sər. № 79

0,08

314.    

Məmmədov Məhyəddin Rəhim oğlu

Şəhid ailəsi

Qaradağlı kəndi

80

2

2

21.05.2019,

Sər. № 79

0,27

315.    

İbrahimov Xəzər Yunis oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Nizami kəndi

72

4

4

21.05.2019,

Sər. № 79

-

316.    

Məmmədov Tapdıq İsbəndiyar oğlu

UƏ, II qrup

Todan kəndi

48

6

6

21.05.2019,

Sər. № 79

0,10

317.    

İsayev Elxan Cəmşid oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Səfikürd kəndi

72

5

5

28.06.2019, Sər. № 102

-

318.    

Tağıyev Teymur Əli oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

-

319.    

Nəcəfov Eldar Murad oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

4

3

28.06.2019, Sər. № 102

-

320.    

Bayramov Arif Bayram oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

80

7

6

28.06.2019, Sər. № 102

-

321.    

Orucov Yasin Rasim oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Balakürd kəndi

72

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

-

322.    

Əliyev Səyavuş Heydar oğlu

QMƏ, II qrup

Balakürd kəndi

80

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

0,23

323.    

Abuzərov Rəşad Hüseyn oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Tap Qaraqoyunlu kəndi

80

5

5

28.06.2019, Sər. № 102

-

324.    

Zeynalov İlqar Bəxtiyar oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

72

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

-

325.    

Axundov Muraz Elxan oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Düzqışlaq kəndi

80

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

-

326.    

Paşayev Paşa Kamal oğlu

ÜSƏ, I qrup

Qarqucaq kəndi

96

4

4

28.06.2019, Sər. № 102

0,37

327.    

Rüstəmov İsrəfil Cəbrayıl oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

5

3

02.08.2019,

Sər. № 113

-

328.    

Əsgərov Bəkir Behbud oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

56

5

3

02.08.2019,

Sər. № 113

-

329.    

Dadaşov Sahib Kərim oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

80

5

4

02.08.2019,

Sər. № 113

-

330.    

Tağıyev Rahid İsrayıl oğlu

QMƏ, II qrup

Rəhimli kəndi

90

6

6

04.09.2019

Sər. № 136

0,06

331.    

Qurbanov Camal Yusif oğlu

QMƏ. II qrup

Nadirkənd kəndi

48

3

3

04.09.2019

Sər. № 136

0,10

332.    

Əliyev Rəşid Hilal oğlu

QMƏ, II qrup

Nadirkənd kəndi

48

3

3

04.09.2019

Sər. № 136

0,10

333.    

Kərimov Rəsul Qardaşxan oğlu

ÜSƏ, II qrup

Abbasqulular kəndi

48

4

4

04.09.2019

Sər. № 136

-

334.    

Novruzov Bəhruz Telman oğlu

QMƏ, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

80

4

1

08.10.2019

Sər. № 149

-

335.    

Hüseynov Nəsimi Məmməd oğlu

HXD, II qrup

Yuxarı Ağcakənd qəsəbəsi

40

4

4

08.10.2019

Sər. № 149

-

336.    

Allahverdiyev Elşad Fizuli oğlu

20 ildənr artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

60

6

4

22.11.2019

Sər. № 178

-

337.    

Zöhrabov Xəyyam Mais oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

76

6

4

22.11.2019

Sər. № 178

-

338.    

Məmmədova Həqiqət Əfəndi qızı

Şəhid ailəsi

Goranlı kəndi

79

1

1

12.12.2019

Sər. № 203

-

339.    

Verdiyeva Nübar Möhsüm qızı

ÜSƏ, I qrup

Qazançı kəndi

40

1

1

29.12.2019

Sər. № 219

-

340.    

Qurbanov Polad Papır oğlu

QMƏ. II qrup

Veyisli kəndi

99

6

6

04.02.2020

Sər. № 13

0,16

341.    

Mustafayev Sənan Əli oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

4

3

04.02.2020

Sər. № 13

-

342.    

Həsənəliyev Fariz Firəddin oğlu

QMƏ, II qrup

Tatarlı kəndi

48

4

4

04.02.2020

Sər. № 13

0,20

343.    

Əhmədov Səyyar Eliyar oğlu

HXD, II qrup

Hazırəhmədli kəndi

48

1

1

04.02.2020

Sər. № 13

-

344.    

Bilalov İsmayıl Məhəmməd oğlu

ÜSƏ, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

12

5

04.02.2020

Sər. № 13

0,25

345.    

Əsgərov Ceyhun Fuad oğlu

QMƏ, III qrup

Baxçakürd kəndi

48

4

4

06.03.2020

Sər. № 38

-

346.    

Həsənov Bəhruz Məzahir oğlu

ÜSƏ, II qrup

Baxçakürd kəndi

48

5

5

06.03.2020

Sər. № 38

0,08

347.    

Məmmədov Rövşən Tofiq oğlu

5 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

60

4

4

06.03.2020

Sər. № 38

-

348.    

Balayev Tapdıq Əsgər oğlu

ÜSƏ, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

5

5

04.06.2020

Sər. № 62

-

349.    

Ağayeva Səadət Yusif qızı

Şəhid ailəsi

Şəfəq kəndi

48

3

3

04.06.2020

Sər. № 62

0,10

350.    

Nəbiyev Əlyar Zahid oğlu

HXD, II qrup

Aşağı Ağcakənd qəsəbəsi

48

4

4

04.06.2020

Sər. № 62

-

351.    

Məmmədov Qara Tofiq oğlu

QMƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

60

4

4

04.06.2020

Sər. № 62

-

352.    

Əsədova Tamilə Göyüş qızı

Şəhid ailəsi

Şəfəq kəndi

60

3

3

14.07.2020

Sər. № 73

0,24

353.    

Süleymanov Sabir Kərəm oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Veyisli kəndi

60

5

5

14.07.2020

Sər. № 73

-

354.    

Əliyev İlham İsmayıl oğlu

ÜSƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

 

10

3

14.07.2020

Sər. № 73

-

355.    

Əmirov Elçin Sülü oğlu

QMƏ, III qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

7

5

18.08.2020

Sər. № 80

0,06

356.    

Sarıyev Həmid Sarı oğlu

HXD, II qrup

Kələk kəndi

48

4

4

22.09.2020

Sər. № 89

0,32

357.    

Sadıxov Elburus Cümşüd oğlu

ÜSƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

48

1

1

27.10.2020

Sər. № 101

-

358.    

Məmmədova Hüsniyyə Elşən qızı

ÜSƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

48

1

1

27.10.2020

Sər. № 101

-

359.    

Məmmədova Lətifə Sərkər qızı

Şəhid ailəsi

Xoylu kəndi

48

4

4

19.02.2021

Sər. № 20

0,18

360.    

Həsənova Lətifə Adil qızı

Şəhid ailəsi

Gürzallar kəndi

48

7

7

19.02.2021

Sər. № 20

0,10

361.    

Mirzəyeva Afruzə Muxtar qızı

Şəhid ailəsi

Yeniyol kəndi

60

5

5

19.02.2021

Sər. № 20

0,38

362.    

Əliyev Zülfi Rza oğlu

Şəhid ailəsi

Sarov kəndi

60

5

5

19.02.2021

Sər. № 20

0,10

363.    

Əliyev Hikmət Nazim oğlu

ÜSƏ, II qrup

Qaradağlı kəndi

24

1

1

19.02.2021

Sər. № 20

-

364.    

Abdullayev Əli Həmid oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

48

3

3

19.02.2021

Sər. № 20

-

365.    

Şahmuradov Seymur Akif oğlu

20 ildən artıq xidmətə görə

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

7

5

19.02.2021

Sər. № 20

-

366.    

Əsədov Murad Camal oğlu

14 il hərbi xidmətə görə

Səfikürd kəndi

60

5

5

19.02.2021

Sər. № 20

-

367.    

Əşrəfov Yusif Kərəmalı oğlu

Şəhid ailəsi

Veyisli kəndi

60

3

3

19.02.2021

Sər. № 20

-

368.    

Nuriyeva Fatma Əbülfət qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

72

7

7

19.02.2021

Sər. № 20

0,13

369.    

Vəliyev Səfail Zahid oğlu

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

19.02.2021

Sər. № 20

0,21

370.    

Süleymanov Namiq Yaşar oğlu

HXV, III qrup

Xoylu kəndi

48

3

3

19.02.2021

Sər. № 20

-

371.    

Məmmədov Eşqin Aydın oğlu

ÜSƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

60

4

4

19.02.2021

Sər. № 20

-

372.    

Məmmədov İkram Məmməd oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Erkəc kəndi

48

7

7

19.02.2021

Sər. № 20

-

373.    

Məmmədov Mehman Müslüm oğlu

Şəhid ailəsi

Muzdurlar kəndi

48

4

4

30.03.2021

Sər. № 32

0,10

374.    

Məmmədov Qürbət Sabir oğlu

Şəhid ailəsi

Yolqullar kəndi

56

2

2

30.03.2021

Sər. № 32

0,09

375.    

Alışov Vüsal Nağı oğlu

ÜSƏ, II qrup

Zeyvə kəndi

48

4

4

30.03.2021

Sər. № 32

0,06

376.    

Əliyev Qafqaz İsax oğlu

Şəhid ailəsi

Balakürd kəndi

48

3

3

30.03.2021

Sər. № 32

0,06

377.    

Nağıyeva Tünzalə Fərrux qızı

Şəhid ailəsi

Buzluq kəndi

48

3

3

30.03.2021

Sər. № 32

-

378.    

Bayramov Elvin Yahuzər oğlu

HXD, II qrup

Goranboy şəhəri

40

3

3

30.03.2021

Sər. № 32

-

379.    

İsmayılov Surxay Malış oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

48

6

6

30.03.2021

Sər. № 32

0,15

380.    

Baxşıyev Sultan Eldar oğlu

Şəhid ailəsi

Düzqışlaq kəndi

48

3

3

14.04.2021

Sər. № 36

0,08

381.    

Məmmədova Rahinə Qüdrət qızı

Şəhid ailəsi

Muzdurlar kəndi

48

4

4

14.04.2021

Sər. № 36

-

382.    

Qurbanoa Lətafət Sədi qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

14.04.2021

Sər. № 36

0,08

383.    

Haqverdiyeva Aynurə Elşən qızı

Şəhid ailəsi

Rəhimli kəndi

60

4

4

14.04.2021

Sər. № 36

0,08

384.    

Əliyeva Hicran Musa qızı

Şəhid ailəsi

Qaradağlı kəndi

48

1

1

14.04.2021

Sər. № 36

-

385.    

Vəliyev Qurban Əliş oğlu

QMƏ, II qrup

Qaramusalı kəndi

60

3

3

14.04.2021

Sər. № 36

0,08

386.    

Məmmədov Eldar Qağamkişi oğlu

Şəhid ailəsi

Eyvazlılar kəndi

70

7

7

14.04.2021

Sər. № 36

0,42

387.    

Eyvazlı Elşad Aydın oğlu

ÜSƏ, I qrup

Eyvazlılar kəndi

48

6

2

14.04.2021

Sər. № 36

0,30

388.    

Qasımov Hüseyn Elim oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

48

3

3

14.04.2021

Sər. № 36

0,25

389.    

Cəfərov Fariz İdris oğlu

Şəhid ailəsi

Qaraçinar kəndi

60

3

3

14.04.2021

Sər. № 36

-

390.    

Aslanov Elman İslam oğlu

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

60

4

4

14.04.2021

Sər. № 36

-

391.    

Süleymanov Ramiz Kərəm oğlu

Şəhid ailəsi

Veyisli kəndi

48

4

4

14.04.2021

Sər. № 36

0,08

392.    

Yusibov Fehruz Cəmşid oğlu

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

60

4

4

16.04.2021

Sər. № 37

-

393.    

Yusifov Həsrət Aqadil oğlu

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

60

4

4

16.04.2021

Sər. № 37

0,12

394.    

Qurbanov Məmməd Cahangir oğlu

Şəhid ailəsi

Borsunlu kəndi

72

3

3

16.04.2021

Sər. № 37

0,17

395.    

Zeynalov Zaman Bəhman oğlu

Şəhid ailəsi

Düzqışlaq kəndi

60

2

2

16.04.2021

Sər. № 37

0,08

396.    

Nəzərova Frodya Məhəmməd qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

48

2

2

17.05.2021 Sər. № 59

0,28

397.    

Həsənov Aqil Mayıl oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Nadirkənd kəndi

72

6

6

17.05.2021 Sər. № 59

0,08

398.    

Verdiyev Mehman Mayıl oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Xınalı kəndi

108

5

5

17.05.2021 Sər. № 59

0,59

399.    

Manafov Elbəyi Məsim oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qaradağlı kəndi

60

3

3

17.05.2021 Sər. № 59

0,10

400.    

Osmanov Nizami Mamed oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Veyisli kəndi

48

2

2

17.05.2021 Sər. № 59

0,18

401.    

İbrahimov Nizami Qaçay oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

72

6

6

17.05.2021 Sər. № 59

-

402.    

Abbasov Yaşar Şahmar oğlu

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

17.05.2021 Sər. № 59

0,08

403.    

Mansurov Rizvan Rəşid oğlu

ÜSƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

60

6

6

17.05.2021 Sər. № 59

-

404.    

Orucov Eldəniz Mənaf oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Borsunlu kəndi

72

5

5

17.05.2021 Sər. № 59

-

405.    

Əhmədova Firangiz Musa qızı

Şəhid ailəsi

Todan kəndi

60

1

1

17.05.2021 Sər. № 59

0,25

406.    

Nəbiyeva Pəri Məmməd qızı

Şəhid ailəsi

Todan kəndi

48

1

1

17.05.2021 Sər. № 59

0,20

407.    

Həsənova Zeynab Muxtar qızı

Şəhid ailəsi

Nadirkənd kəndi

60

5

5

17.05.2021 Sər. № 59

0,25

408.    

Həsənova Samirə Ənvər qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

17.05.2021 Sər. № 59

-

409.    

Əliyeva Sevil Camal qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

72

5

5

17.05.2021 Sər. № 59

0,32

410.    

Nəsibova Günel Pənah qızı

Şəhid ailəsi

Borsunlu kəndi

48

3

3

17.05.2021 Sər. № 59

-

411.    

Tağıyeva Səadət İslam qızı

Şəhid ailəsi

Qaradağlı kəndi

60

4

1

17.05.2021 Sər. № 59

-

412.    

Quliyev Orxan İlham oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

60

5

3

16.06.2021

Sər. № 70

-

413.    

Əliyev Əliyəddin Həbil oğlu

15 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Goranboy şəhəri

72

2

2

16.06.2021

Sər. № 70

-

414.    

Rzayev Vüsal Qəhrəman oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

60

5

5

16.06.2021

Sər. № 70

-

415.    

Nəbiyev Sehran Fariz oğlu

QMƏ, II qrup

Balakürd kəndi

48

1

1

16.06.2021

Sər. № 70

-

416.    

Əmrahov Şöhrət Vaqif oğlu

UƏ. I qrup

Todan kəndi

60

3

2

16.06.2021

Sər. № 70

-

417.    

Məmmədov Rahim Camal oğlu

UƏ, I qrup

Yolpaq kəndi

48

1

1

16.06.2021

Sər. № 70

-

418.    

Şirinov Şahbaz Ələkbər oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Aşağı Ağcakənd qəsəbəsi

60

5

5

16.06.2021

Sər. № 70

-

419.    

Zeynalov Nizami Gəncəvi oğlu

HXDƏ. II qrup

Zeyvə kəndi

60

5

5

16.06.2021

Sər. № 70

-

420.    

Rəsulova Bahar Pöhruz qızı

Şəhid ailəsi

Zeyvə kəndi

60

6

6

16.06.2021

Sər. № 70

0,30

421.    

Məmmədova Nailə Tofiq qızı

Şəhid ailəsi

Xoylu kəndi

60

1

1

16.06.2021

Sər. № 70

0,08

422.    

Hacıyeva Aybəniz Nizami qızı

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

60

3

3

16.06.2021

Sər. № 70

-

423.    

Qasımova Elmira Bəxtiyar qızı

Şəhid ailəsi

Düzqışlaq kəndi

48

2

2

12.07.2021 Sər. № 83

-

424.    

Novruzov Şümşəd Cümşüd oğlu

QMƏ, II qrup

Gürzallar kəndi

60

3

3

12.07.2021 Sər. № 83

0,11

425.    

Əzizov Rüfət Şubay oğlu

ÜSƏ, III qrup

Tatarlı kəndi

60

5

5

12.07.2021 Sər. № 83

-

426.    

Ələkbərov Müşfiq Zirəddin oğlu

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

12.07.2021 Sər. № 83

0,12

427.    

Mirzəyeva Sevinc İsfəndiyar qızı

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

72

7

7

12.07.2021 Sər. № 83

-

428.    

Əliyev Heydər Vəli oğlu

QMƏ, III qrup

Əlirzalı kəndi

48

3

3

12.07.2021 Sər. № 83

-

429.    

Məhəmmədəliyev Ceyhun İbrahim oğlu

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

60

4

4

10.08.2021

Sər. № 88

-

430.    

İsmayılov Seymur Sabir oğlu

QMƏ, III qrup

Zeyvə kənrdi

60

5

5

10.08.2021

Sər. № 88

0,21

431.    

Rüstəmov Hüseyn Əli oğlu

QMƏ, III qrup

Balakürd kəndi

60

4

4

10.08.2021

Sər. № 88

0,25

432.    

Qasımov Nüsrət Sədi oğlu

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

60

5

5

09.09.2021

Sər. № 106

-

433.    

Rüstəmov Vidadi Ələs oğlu

Şəhid ailəsi

Dəliməmmədli şəhəri

60

3

3

09.09.2021

Sər. № 106

0,09

434.    

Məmmədov Coşqun İsbəndiyər oğlu

ÜSƏ, I qrup

Erkəc kəndi

48

4

4

09.09.2021

Sər. № 106

0,25

435.    

Behbudov Həmid Tapdıq oğlu

Şəhid ailəsi

Səfikürd kəndi

60

4

4

09.09.2021

Sər. № 106

-

436.    

Məhərrəmov İmaməddin Baxşalı oğlu

Şəhid ailəsi

Zeyvə kəndi

60

3

3

09.09.2021

Sər. № 106

0,15

437.    

Hüseynova Sitarə Məhəmməd qızı

ÜSƏ, I qrup

Gürzallar kəndi

60

6

6

09.09.2021

Sər. № 106

0,10

438.    

Xıdırova Səkinə İldırım qızı

Şəhid ailəsi

Xoylu kəndi

60

4

4

14.09.2021

Sər. № 108

-

439.    

Cəfərov Kamal Nazim oğlu

QMƏ, III qrup

Borsunlu kəndi

48

4

4

14.09.2021

Sər. № 108

0,19

440.    

Xəlilov Fərid Rövşən oğlu

QMƏ, III qrup

Xoylu kəndi

60

4

4

14.09.2021

Sər. № 108

0,08

441.    

Kazımov Kamil Əli oğlu

QMƏ, III qrup

Qaradağlı kəndi

48

3

3

14.09.2021

Sər. № 108

-

442.    

Xəlifəyev Amil Vidadi oğlu

QMƏ, III qrup

Qarasüleymanlı kəndi

48

3

3

14.09.2021

Sər. № 108

-

443.    

Alıyeva Vüsalə Arzu qızı

Şəhid ailəsi

Sarov kəndi

48

3

3

14.09.2021

Sər. № 108

-

444.    

Seyidov Rövşən Əli oğlu

QMƏ, III qrup

Xan Qərvənd kəndi

48

2

1

21.09.2021

Sər. № 110

-

445.    

Əsədov Ağalar Gəray oğlu

QMƏ, II qrup

Şəfəq kəndi

60

4

4

21.09.2021

Sər. № 110

-

446.    

Həsənov Eldəniz Qüdrət oğlu

Şəhid ailəsi

Tatarlı kəndi

60

4

3

21.09.2021

Sər. № 110

0,10

447.    

Sadıqov Namiq İbad oğlu

Şəhid ailəsi

Qaradağlı kəndi

60

4

3

21.09.2021

Sər. № 110

-

448.    

Əliyeva Nahibə İsgəndər qızı

Şəhid ailəsi

Hazırəhmədli kəndi

60

5

5

21.09.2021

Sər. № 110

-

449.    

Məhərrəmova Xanımzər Camal qızı

Şəhid ailəsi

Baxçakürd kəndi

60

4

4

18.10.2021

Sər. № 126

0,25

450.    

Tanırverdiyeva Güllər Yaşa qızı

I qrup gözdən əlil

Səfikürd kəndi

60

3

3

18.10.2021

Sər. № 126

-

451.    

Nəbiyeva Anya Hidiş qızı

I qrup gözdən əlil

Todan kəndi

48

2

2

18.10.2021

Sər. № 126

-

452.    

Musayev Sayad Saleh oğlu

QMƏ, III qrup

Düzqışlaq kəndi

60

4

4

18.10.2021

Sər. № 126

-

453.    

Bağırov Möysüm Xəyal oğlu

QMƏ, III qrup

Kəhrizli kəndi

60

4

4

18.10.2021

Sər. № 126

-

454.    

Həsənov Fuad Mahir oğlu

QMƏ, III qrup

Nərimanlı kəndi

72

5

5

18.10.2021

Sər. № 126

-

455.    

Quliyev Həsən Davud oğlu

QMƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

60

4

4

18.10.2021

Sər. № 126

-

456.    

Rəcəbov Baloğlan Münasib oğlu

QMƏ, III qrup

Şəfəq kəndi

60

5

4

18.10.2021

Sər. № 126

-

457.    

Şahmalıyev Namik Göygöz oğlu

Şəhid ailəsi

Əlirzalı kəndi

60

2

2

18.10.2021

Sər. № 126

0,34

458.    

Ələkbərov Amid Bayram oğlu

QMƏ, III qrup

Nərimanlı kəndi

60

4

4

18.10.2021

Sər. № 126

-

459.    

Həsənəliyev Elmar Elşan oğlu

I qrup gözdən əlili

Erkəc kəndi

48

5

5

27.10.2021

Sər. № 135

0,12

460.    

Məmmədov Bəylər Xanlar oğlu

ÜSƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

60

5

5

27.10.2021

Sər. № 135

-

461.    

Teymurova Sənubər Yaşa qızı

Şəhid ailəsi

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

2

2

27.10.2021

Sər. № 135

0.14

462.    

Vəliyev Nizami İbrahim oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

60

4

4

27.10.2021

Sər. № 135

-

463.    

Seyidov Seyidağa Şakir oğlu

QMƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

60

6

4

27.10.2021

Sər. № 135

-

464.    

Nəbiyev Tuqay Ziyafər oğlu

QMƏ, III qrup

Səfikürd kəndi

60

6

4

27.10.2021

Sər. № 135

-

465.    

Həmidova Günel Şahin qızı

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

60

4

3

27.10.2021

Sər. № 135

-

466.    

Yusifov Oqtay Yusif oğlu

Şəhid ailəsi

Fəxralı kəndi

60

3

2

27.10.2021

Sər. № 135

-

467.    

Fətullayev Saleh Zahid oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

5

5

12.11.2021

Sər. № 145

0,06

468.    

Quliyev Rövşən Surxay oğlu

QMƏ, III qrup

Balakürd kəndi

60

3

3

12.11.2021

Sər. № 145

-

469.    

Əliyev Təbriz Şəmsi oğlu

QMƏ, III qrup

Səfikürd kəndii

72

6

6

12.11.2021

Sər. № 145

-

470.    

Kərimov Rövşən Mükafat oğlu

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

3

3

12.11.2021

Sər. № 145

-

471.    

Umudov Ehtiram Xəlil oğlu

ÜSƏ, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

60

4

4

12.11.2021

Sər. № 145

0,33

472.    

Bağırov Arzuman Rövşən oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

5

5

26.11.2021

Sər. № 154

-

473.    

Muradov Tanırverdi Mədət oğlu

QMƏ, III qrup

Aşağı Ağcakənd qəsəbəsi

60

6

5

26.11.2021

Sər. № 154

-

474.    

Xəlilov Elnur Rizvan oğlu

QMƏ, III qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

4

4

26.11.2021

Sər. № 154

-

475.    

Səfərov Kənan Rövşən oğlu

QMƏ, III qrup

Xan Qərvənd kəndi

60

3

3

26.11.2021

Sər. № 154

-

476.    

Süleymanov Tapdıq Fərhad oğlu

QMƏ, III qrup

Fəxralı kəndi

60

3

3

15.12.2021

Sər. № 170

0,03

477.    

Əliyev İlqar Puşkin oğlu

Şəhid ailəsi

Goranlı kəndi

60

7

7

15.12.2021

Sər. № 170

0,52

478.    

Quliyev Bəxtiyar Cəmşid oğlu

QMƏ, III qrup

Yenikənd kəndi

60

3

3

15.12.2021

Sər. № 170

-

479.    

Həsənəliyev Qədim Ziyəddin oğlu

QMƏ, III qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

4

3

13.01.2022

Sər. № 4

0,22

480.    

Həsənova Banıçiçək Həsən qızı

Gözdən əlil, I qrup

Goranboy şəhəri

48

2

1

13.01.2022

Sər. № 4

-

481.    

Məmmədova Jalə Natiq qızı

UƏ, I qrup

Goranboy şəhəri

48

3

3

13.01.2022

Sər. № 4

-

482.    

Şükürov Əfrasiyab Əziz oğlu

Çernobıl əlili, II qrup

Muzdurlar kəndi

48

1

1

13.01.2022

Sər. № 4

-

483.    

Hüseynova Afaq Rəsul qızı

Şəhid ailəsi

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

5

5

08.02.2022

Sər. № 23

-

484.    

Məmmədova Ruhəngiz Əli qızı

Gözdən əlil, I qrup

Kəhrizli kəndi

48

2

1

08.02.2022

Sər. № 23

-

485.    

Kazımov Rəşad Elşad oğlu

QMƏ, III qrup

Balakürd kəndi

60

7

5

08.02.2022

Sər. № 23

0,08

486.    

Həsənov Elmar Əsəd oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

4

4

08.02.2022

Sər. № 23

-

487.    

Əsgərov Sadiq Faiq oğlu

HXD, III qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

4

4

08.02.2022

Sər. № 23

-

488.    

Aslanov Ömər Nuşirəvan oğlu

QMƏ, III qrup

Tap Qaraqoyunlu kəndi

60

5

4

08.02.2022

Sər. № 23

0,09

489.    

Məmmədov Camal Mayis oğlu

QMƏ, III qrup

Yolpaq kəndi

48

3

2

08.02.2022

Sər. № 23

-

490.    

Qasımov İsaməddin Maarif oğlu

QMƏ, III Qrup

Düzqışlaq kəndi

60

5

2

08.02.2022

Sər. № 23

-

491.    

Mustafayev Nazim Şamil oğlu

QMƏ, III qrup

Goranboy şəhəri

48

2

1

08.02.2022

Sər. № 23

-

492.    

Hüseynov Xəyyam Asif oğlu

QMƏ. II qrup

Səfikürd kəndi

60

4

4

04.03.2022

Sər. № 38

-

493.    

İsmayılova Məryam Möyləş qızı

Şəhid ailəsi

Qarasüleymanlı kəndi

80

9

9

04.03.2022

Sər. № 38

0,20

494.    

Məmmədova Nazilə Feyzi qızı

Şəhid ailəsi

Xoylu kəndi

60

4

4

04.03.2022

Sər. № 38

-

495.    

Mamedov Faiq Lətif oğlu

Şəhid ailəsi

Qarasuçu kəndi

60

2

2

04.03.2022

Sər. № 38

-

496.    

Hüseynov Tural Araz oğlu

QMƏ, II qrup

Həmənli kəndi

60

3

3

04.03.2022

Sər. № 38

-

497.    

Əsgərov Kamil Əsgər oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

4

4

04.03.2022

Sər. № 38

-

498.    

Əmrahov Ruslan Rəşid oğlu

QMƏ, II qrup

Goranboy şəhəri

80

6

6

04.03.2022

Sər. № 38

-

499.    

Abbasov Müzəffər Maqsud oğlu

QMƏ, III qrup

Qızılhacılı qəsəbəsi

60

7

4

06.04.2022

Sər. № 60

-

500.    

Allahverdiyev Vüsal Rəşid oğlu

QMƏ, II qrup

Səfikürd kəndi

60

3

3

06.04.2022

Sər. № 60

-

501.    

Əsgərov Teymur Namizəd oğlu

ÜSƏ, I qrup

Nizami kəndi

60

6

1

05.05.2022

Sər. № 87

-

502.    

Mamedov Niyaməddin Vəli oğlu

ÜSƏ, III qrup

Qaraçinar kəndi

60

3

1

05.05.2022

Sər. № 87

-

503.    

Hümbətov Vüqar Alı oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Azad kəndi

60

4

4

05.05.2022

Sər. № 87

-

504.    

Nəsirov Elmar Elmir oğlu

QMƏ, I qrup

Borsunlu kəndi

60

5

5

05.05.2022

Sər. № 87

-

505.    

Əliyev İlqar Bərxudar oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Muzdurlar kəndi

60

4

4

05.05.2022

Sər. № 87

-

506.    

Rüstəmova Zeynab Abasqulu qızı

Gözdən əlil, II qrup

Xan Qərvənd kəndi

60

4

4

05.05.2022

Sər. № 87

-

507.    

Namazlı Samir Vahid oğlu

QMƏ, III qrup

Borsunlu kəndi

60

5

1

25.05.2022

Sər. № 98

-

508.    

Ələkbərov Nəsimi Suliddin oğlu

ÜSƏ, II qrup

Borsunlu kəndi

60

2

2

25.05.2022

Sər. № 98

-

509.    

Əsədov Arzu Müşfiq oğlu

QMƏ, III qrup

Dəliməmmədli şəhəri

60

2

1

25.05.2022

Sər. № 98

-

510.    

Qorçiyev Azər Bayram oğlu

20 ildən artıq hərbi xidmətə görə

Qarasüleymanlı kəndi

60

4

4

25.05.2022

Sər. № 98

-

Keçidlər